O mnie

Kierownikiem w tym bałaganie jest Magda. Mazowszanka, dobrze po dwudziestce, ale jeszcze przed trzydziestką. Estetka, niepoprawna romantyczka i zdyscyplinowana perfekcjonistka. Połączenie realistki i marzycielki w idealnie dobranych proporcjach. Kobieta pełna energii, pomysłów i nieograniczonej kreatywności. Uzależniona od kawy, czekoladoholiczka. Od lat bezgranicznie zakochana w Hiszpanii, Włochach i wszystkim, co z nimi związane. Z wykształcenia finansistka, z powołania lingwistka, a w głębi serca początkująca pisarka, która w pocie czoła od lat pracuje nad swoim warsztatem i pierwszą powieścią.
 
Smooky – subiektywnie, powstał pod wpływem impulsu, z pasji do czytania, które jest moją odskocznią od szarej i nudnej codzienności. To moje miejsce w sieci, które pozwala mi szczerze, ale subiektywnie ocenić przeczytane przeze mnie książki i podzielić się z Wami moimi wrażeniami oraz przemyśleniami towarzyszącymi mi po lekturze.
 
Czytam to, co jest aktualnie na topie i co pobudzi moją ciekawość do tego stopnia, że wbrew powszechnym, dobrym i złym, opiniom zdecyduję się na własnej skórze sprawdzić dany tytuł. Sięgam głównie po współczesną literaturę obyczajową oraz tak popularne w ostatnim czasie New Adult /Young Adult. Zdarza mi się również romansować z kryminałem, dobrym thrillerem, czy sensacją, a na swoim czytelniczym koncie mam także kilkanaście pozycji z gatunku fantasy. Nie pogardzę klasyką, ale nie czytam horrorów, dzieł filozoficznych i poezji. To zdecydowanie nie moja bajka.
 
Mam nadzieję, że publikowane przeze mnie treści staną się dla Was wartościowym źródłem informacji i choć w minimalnym stopniu pomogą w wyborze ciekawej i wartej uwagi lektury.
 
Mimo tego, iż Smooky to blog poświęcony przede wszystkim literaturze nie oznacza, że tylko takie treści będą gościć na jego łamach. Z pewnością nie zabraknie wpisów, w mniejszym bądź większym stopniu powiązanych z tematyką przewodnią, czyli takich o życiu i każdym jego aspekcie, więc bądź czujny Czytelniku, bo nigdy nie wiadomo co mi zacznie w duszy grać
 
Rozgość się, buszuj do woli, a jeśli masz do mnie pytania, wiesz gdzie mnie znaleźć :)


*** 
Wszystkie teksty i zdjęcia zamieszczone na blogu są wyłącznie mojego autorstwa (chyba, że źródło wskazuje inaczej) w związku z czym zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania bez mojej zgody.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz