Kontakt / Współpraca

Autorzy, księgarnie i wydawnictwa zainteresowane współpracą recenzencką, zapraszam do kontaktowania się ze mną przez maila:
 

Na wszystkie wiadomości staram się odpowiadać w miarę systematycznie, max. do 3 dni roboczych.  

ZASADY WSPÓŁPRACY:
1. Termin realizacji zamówionej recenzji ustalany jest indywidualnie – każdą książkę czyta się przecież inaczej.
2. Współpraca ze mną odbywa się na zasadzie dialogu, co oznacza, że chcę mieć z Tobą łatwy kontakt, w przeciwnym razie, nic z tego nie będzie – nie utrudniajmy sobie wzajemnie życia i szanujmy swój czas.
3. Książka, którą mam zrecenzować musi być wysłana na mój adres korespondencyjny w ustalonym wcześniej przez obie strony terminie i powinieneś mieć świadomość, że staje się moją własnością.
4. Nie przeczytam i nie napiszę niczego na siłę - zastrzegam sobie, więc prawo do odrzucenia propozycji zrecenzowania książki, o jaką mnie prosisz, jeśli dana propozycja mnie nie zaciekawi, a co za tym idzie nie jestem zainteresowana „gratisami” wysłanymi mi tylko po to bym napisała o nich kilka słów.
5. Jeśli oczekujesz wyłącznie pozytywnej opinii – znajdź lepiej innego recenzenta.  W swoich recenzjach jestem przede wszystkim szczera wobec czytelnika i wobec siebie, więc nie licz na naciągactwo.
6. W sytuacji, gdy współpraca ma charakter stały, zastrzegam sobie prawo do wybrania interesującej mnie pozycji książkowej z listy proponowanych.
7. Prócz książek tradycyjnych, podejmę się również zrecenzowania e-booka. Audiobookami z kolei nie zajmuję się w ogóle.


OFERUJĘ WSPÓŁPRACĘ W FORMIE:
- recenzji na blogu (również debiutujących autorów);
- recenzji zewnętrznych (w serwisach: empik.com, lubimyczytać.pl , merlin.pl, taniaksiążka.pl oraz na życzenie zlecającego mogę opublikować recenzję na stronie danej księgarni/wydawnictwa/autora);
- patronatu nad wybranymi tytułami;
- banerów na blogu;
- konkursów na blogu oraz na fanpage’u bloga;
- innych form reklamy.

Jestem otwarta na współpracę, więc jeśli masz dla mnie inną ofertę, zapraszam do kontaktu mailowego. Z pewnością dojdziemy do jakiegoś porozumienia. 

Moje recenzje poza blogiem można przeczytać na:
lubimyczytac.pl l empik.com l merlin.pl l matras.pl l taniaksiazka.pl l

A mnie z łatwością złapiesz nie tylko przez maila, ale także na Facebooku, Lubimy Czytać i Google+, więc jeśli chcesz o coś zapytać, porozmawiać, przywitać się, albo polecić mi książkę – napisz do mnie!
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz